Titanic image

BETÓNOVÉ BAZÉNY S FÓLIOU ARKOPLAN

Za čo vlastne platíte?

a.) Stavebná časť: Železobetónová vaňa akéhokoľvek tvaru a rozmerov, steny tvorené pomocou debniacich betónových dielcov s úpravou povrchu a dno vyrovnané samonivelačným poterom. Túto časť si môžete zhotoviť svojpomocne, alebo Vám ju prevedie stavebná firma na základe našich podkladov.Bazen ALKORPLAN


b.) Bazénová časť:
 Steny, dno a schody bazéna sú potiahnuté vystuženou bazénovou fóliou ALKORPLAN, hrúbky 1,5 mm. Bazén má dennú aickú pieskovú filtráciu a zabudované príslušenstvo podľa požiadaviek zákazníka (napr. osvetlenie, aický ohrev bazénovej vody, protiprúdové zariadenie, rebrík a pod.).


Všetky použité materiály spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritériá. Použitá bazénová fólia ALKORPLAN, vyrobená v Nemecku, má životnosť minimálne 30 rokov a nakoľko železobetónová vaňa nestráca svoju pevnosť a tvar ani v extrémnych podmienkach, radia sa tieto bazény medzi najkvalitnejšie na svetovom trhu.

 

Nechcete čakať, ani si namáhať predstavivosť tým, ako bude váš bazén vyzerať? Navoľte si svoj bazén snov vďaka programu na jeho vizualizáciu.  

Konfigurator bazenov Renolit

Ako postupovať:
01. Kliknite na obrázok RENOLIT KONFIGURÁTOR BAZÉNOV (otvorí sa v novom okne prehliadača)
02. Zvoľte jazyk "English" (návod píšeme pre Anglickú verziu)
03. Kliknite dole na "START CONFIGURATION!"
04. Zvoľte si typ podkladu pre váš bazén
05. Vyberte si pokrytie stien (Wall) 
06. Vyberte si farbu alebo vzor, ktorý sa vám páči najviac a zopakujte krok 5 a 6 aj pre podlahu (Floor)
07. Ak ste so vzhľadom spokojní, nižšie kliknite na tlačidlo "Forward to step 3"
08. Zvoľte si prípadný okrajový pás, jeho farbu a vzhľad
09. Kliknite v spodnej časti konfigurátora na tlačidlo "My pool"
10. V ľavom hornom stĺpci nájdete výpis označenia pre vami vybrané materiály, ktoré si môžete zapísať a uľahčiť si tak objednávku bazénu od TITANIC, s.r.o. Kliknutím na tlačidlo "Filling with water" do bazéna napustíte imaginárnu vodu, takže uvidíte farby presne tak, ako budú vyzerať v skutočnom, vodou napustenom bazéne. Pre vypustenie vody kliknite na "Emptying of water"

 

Vyžiadať cenovú ponuku