Titanic image

PONUKA PREKRYTÍ BAZÉNOV ALUKOV

Naša spoločnosť montuje prekrytia od najväčšieho Slovenského výrobcu prekrytí firmy ALUKOV.

Alukov je významný európsky výrobca prekrytia bazénov, terás a rôznych atypických zastrešení. Inšpirujte sa širokým výberom produktov v špičkovej kvalite s prepracovaným moderným dizajnom.

Ponúkame vám nasledovné typy prekrytí:

Nízke prekrytia

Elegantné zastrešenie bazéna, špeciálne vyvinuté na jeho ochranu. Pojazdná strecha na bazén šetrí váš čas, uľahčuje údržbu, zvyšuje kvalitu vody a robí bazén bezpečnejším.

- Elegant
- Terra
- Imperia
- Corona
- Viva
- Riviera
- Oceanic – nízky

Stredne vysoké prekrytia

Správna voľba kompromisu medzi nízkym a vysokým prekrytím. Stredné zakrytie bazénov umožňuje voľný pohyb osôb po takmer celom zastrešení priestoru.

- Tropea
- Universe

Vysoké prekrytia

Vysoké zastrešenia sú veľmi žiadané a obľúbené modely, vyznačujúce sa mnohoúčelovosťou a priestrannosťou.

- Omega
- Orient
- Style
- Laguna
- Olympic
- Ravena
- Venezia
- Vision
- Oceanic – vysoký

Kombinácie prekrytia

Popustite uzdu vlastnej fantázii a kombinujte rôzne typy zastrešenia v jednom, ktoré umožňujú prekrytie bazéna i využite záhradného nábytku pod zastrešením.

Základná rada zastrešenia AZURE

Spoločnosť Alukov prináša na trh bazénových zastrešení za nízku cenu novú produktovú radu zastrešení bazénov pod označením AZURE. Ide o nový profilový systém cielene vyvinutý tak, aby umožnil už v základnej cene použitie moderných tesniacich systémov, bezpečnostných prvkov a elegantných zaguľatených profilov.

 

Radi vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru, podľa Vašich konkrétnych požiadaviek. Napíšte nám.

ALUKOV vyrába varianty od jednoduchých nízkych modelov prekrytia až po celopochôdzne zastrešenia. Zastrešenie je možné vylepšiť širokou škálou doplnkov, zvolením tej správnej farby profilu, tak aby sa skutočne stalo ozdobou vašej záhrady.

Na zastrešenia značky ALUKOV poskytujeme až 5 ročnú záruku podľa technických podmienok pre daný výrobok.

Využite možnosti vyhotovenie zastrešenia na mieru.

U zastrešenia bazénu platí, že je vždy nutné používať materiál len tej najvyššej kvality, pretože bazén vďaka chemickej úprave vody, vytvára pomerne agresívne prostredie, ktoré napadá všetky korozné materiály. Zastrešenie je vyrobené z hliníkových profilov. Ako výplň sa používajú polykarbonátové dosky Makrolon, všetok spojovací materiál je nerezový.